Skip to content

Stichting Winter in de Vesting

Secretariaat:
Smedestraat 14
8081EH Elburg
secretariaat@winterindevesting.nl

Voorzitter:
Marien Pruis
voorzitter@winterindevesting.nl

Penningmeester:
Albert Steert
penningmeester@winterindevesting.nl

PR & Media:
Bertus Wijnne & Frans Sellies
pr@winterindevesting.nl

Markt:
Sandra Bruijnes
markt@winterindevesting.nl

Veiligheidscoördinatie: 
Maarten Honcoop & Marianne van de Beek
veiligheid@winterindevesting.nl

Muziek:
Jo van den Pol & Henk Stappenbeld
muziek@winterindevesting.nl

Sponsoring:
Egbert Bos & Bertus Wijnne
sponsoring@winterindevesting.nl

Logistiek:
John van Midden
logistiek@winterindevesting.nl

Informatie aanvragen:

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.