Stichting Winter in de Vesting

Secretaris:
Petra Bosch
Smedestraat 16
8081EH Elburg

KvK-nummer 72011971
secretariaat@winterindevesting.nl

Voorzitter:
Marien Pruis
voorzitter@winterindevesting.nl

Penningmeester:
Albert Steert
penningmeester@winterindevesting.nl

PR & Media:
Bertus Wijnne
pr@winterindevesting.nl

Markt:
Sandra Bruijnes
markt@winterindevesting.nl

Veiligheidscoördinatie: 
Maarten Honcoop
veiligheid@winterindevesting.nl

Muziek, Koren en externe activiteiten:
Siona Hanekamp
muziek@winterindevesting.nl

Sponsoring:
Egbert Bos & Bertus Wijnne
sponsoring@winterindevesting.nl

Logistiek:
John van Midden
logistiek@winterindevesting.nl

Verkeer:
Kees Bruijnes
verkeer@winterindevesting.nl

Informatie aanvragen:

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.